Menu

Finale Maandbeker competitie

Geplaatst: 11-10-2015

Aan alles komt een eind, ook aan deze leuke, sportieve en gezellige maandbekercompetitie.
Alhoewel de resultaten van de vorige wedstrijden al enige duidelijkheid hadden geschapen was er een zekere nervositeit te bespeuren.
De kanshebbers, die bij elke categorie in de laatste flights waren ingedeeld, hielden de spanning tot op hole 18 vast.
Gelukkig hebben we vroeger het (hoofd)rekenen op school nog geleerd en dus kon iedereen op zijn vingers natellen wie de uiteindelijke kampioenen waren geworden.

Uitslagen Maandbeker oktober

A

 

B

 

C

   

1. Wout Quispel 70 slgn netto

2. Kees de Jongh 71

3. Jan Dimmers 71

 

1. René de Bont 34 stfds

2. Coen de Kort 33

3. Toon Reijrink 33

 

1. Stella den Breems 39 stfds

2. Wim Smolders 37

3. Jo van Helden 35

Winnaars Maandbeker 2015 competitie

A

 

B

 

C

   

1. Barry Oxley

2. Kees de Jongh

3. Wout Quispel

 

1. Ria Schreurs

2. Toon Reijrink

3. Marianne Niesink

 

1. Rob van Loon

2. Stella den Breems

3. Leo Beelen

Reactie van Ria Schreurs:

Het was toch spannend! Ik stond wel 6 punten voor, de druk lag dus gelukkig bij mijn flightgenoten Toon Reijrink en Marianne Niesink.
Ik kon lekker ontspannen spelen. De eerste negen verliepen ook heel goed, maar op de tweede negen begon ik te tellen, en dat is altijd fout!
De laatste twee holes ook helemaal verprutst. Ik haalde toch nog 33 punten, even veel als Toon, maar die had 37 moeten halen om mij te verslaan, dat had ik al uitgerekend. Ik moet wel zeggen dat Toon heel veel pech had met zeker drie putjes die op de rand bleven hangen. Jammer Toon, maar stiekem vond ik dat toch niet erg.
Heel veel dank aan Corry die er toch maar elke maand weer staat van 's morgens vroeg tot 's avonds laat.

Reactie Barry Oxley:

De Maandbeker is een van de beste wedstrijden in onze wedstrijdkalender.
Strokeplay is een van de mooiste, maar ook de hardste spelvormen in golf. Je kan je geen slechte hole permitteren want een dubbele bogey kan je nog goed maken, maar meer ook niet. En dus moet je bij onze maandbeker A presteren en dat tijdens minimaal 4 wedstrijden.
Ik wil hierbij graag Corry en Frans bedanken want zonder deze geweldig mensen hebben wij geen mooie maandbekercompetitie. Verder natuurlijk mijn grote dank aan alle sponsoren, maar ook de horeca medewerkers en niet te vergeten onze greenkeepers die elke keer weer voor een prachtige baan zorgden.
Nogmaals iedereen bedankt en tot volgend jaar!

Reactie van Rob van Loon:

Eindelijk was het zover, de 7e en laatste wedstrijd van de maandbeker. Het was een beetje koukleumen. Het leek wel of we met z’n allen weer schoolexamen moesten doen, zo’n (gezonde) spanning zat er op de wedstrijd. Onze flight (Rob/John/Leo) vertrok als laatste op de dag, maar wel precies op geplande tijdstip van 12:58. Complimenten aan iedereen, voornamelijk aan alle A en B deelnemers die blijkbaar geen ballen hebben hoeven zoeken vandaag (ha ha). De spanning tijdens de 1e 9 holes was duidelijk merkbaar, mede doordat het verschil tussen Leo en John maar 1 punt was voor aanvang van de wedstrijd. Na hole 8 legden we ons erbij neer dat het voor alle 3 niet de topdag zou worden waarop we gehoopt hadden. Uiteindelijk hebben we gemiddeld gepresteerd maar wel veel lol gehad, bedankt flight genoten, want plezier gaat boven alles.
Verder wil ik bedanken:

  • Joep & Dirk samen met de greenkeepers (want wat hebben wij gebruik mogen maken van een prachtige golfbaan)
  • Joost (Catering)
  • Brian, Robert & Paul
  • Alle leuke flightgenoten
  • Alle sponsoren
  • Alle vrijwilligers zoals Marshals en Mentoren 

Niet te vergeten dank aan Corrie en Frans Verhoeven,,,,,,,,,,,,,,,,,TOP georganiseerd, we hopen dat jullie dit nog vele jaren voor ons willen regelen !!!
Speciaal bedankje aan mijn vrouw Connie, ze is wel blij hoor dat ze een avondje voor zichzelf heeft, maar soms is het misschien iets te veel van het goede geweest door mijn fanatisme. Hopelijk gaat ze volgend jaar zelf meedoen met dit soort wedstrijden, dan kan ik mooi 4 tot 5 keer in de week blijven golven.
Dit succes is mede te danken aan mijn mentor Ad Vugts. Als er iets is wat ik geleerd heb van hem is “rustig blijven”. Na 3 of 4 ballen achter elkaar in het water te hebben geslagen en dat hij dan tegen je zegt “volgende bal”, dat zijn aanwijzingen waar je wat aan hebt.  

Allemaal bedankt en ik hoop dat ik jullie volgend jaar mag begroeten in de B-Klasse.

Onze sponsoren

Golfbaan Midden-Brabant op Leadingcourses.com
Gasten / Baan
Club
Academy
Horeca