Menu

Winnaars

Dagwinnaars businesscompetitie 2021

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1  19 mei 2021 Cor Langenberg
&
Peter Totté
Individueel Stableford
met Eclectic teamscore
B-2-B ronde 2  16 juni 2021 (Jebatil Beheer bv) Jeroen v Tilburg
&
Ton v.d. Aa.
 Individueel Stableford
met Eclectic teamscore van 25 punten
B-2-B ronde 3  14 juli 2021

 

Toine Rullens
&
Ramon vd Aa

 Individueel Stableford
met Eclectic teamscore van 30 punten
B-2-B ronde 4  8 sept. 2021

Team 1:
Paul v.d. Zanden
&
Paul van Hoof

  Individueel Stableford
met Eclectic teamscore
van 28 punten
B-2-B ronde 5  6 okt. 2021       Individueel Stableford
met Eclectic teamscore
SponsorCup 2021  3 nov. 2021      
Nachtwedstrijd  n.n.b.      

  


Dagwinnaars businesscompetitie 2020

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar      (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 Afgelast  Covid19    
B-2-B ronde 2 Afgelast  Covid19    
B-2-B ronde 3 Afgelast  Covid19    
B-2-B ronde 4 26 aug.    Marco van Corstanje + Eric Naaijkens Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore
B-2-B ronde 5 30 sept.   Erik v. Dam en Leontine v. Spaendonck Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore
SponsorCup 2020 28 okt.  Op expeditie met Agel Adviseurs Marcel van den Brink, Carlo Hoetelmans en Remco van Dessel  
Texas Scramble Strokeplay
Nachtwedstrijd Afgelast
     

 

 


Dagwinnaars businesscompetitie 2019

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar      (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 10-04-19  Eric Naaijkens en Marco van Corstanje Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore
B-2-B ronde 2 22-05-19    Cor Langenberg en Michel Klop Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 3 03-07-19   Peter en Roel van Bakel  Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 4 21-08-19    Cor Langenberg en Michel Klop  Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 5  25-09-19    Peter en Roel van Bakel

 Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore

SponsorCup 2019  30-10-19     Greensome Strokeplay 
75% hcp. 
Nachtwedstrijd N.T.B.
    Texas Scramble

 


Dagwinnaars businesscompetitie 2018

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar      (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 18-04-18
 
Wim Vennix en Henk Vingerhoets Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore
B-2-B ronde 2 23-05-18

Ad Broeckx en Maurice Peeters

Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 3 27-06-18

 


Frank Wolfs en Wout Quispel

 Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 4 05-09-18

Nico Elings en Jack Vingerhoets

Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore 
B-2-B ronde 5  03-10-18
Frank van de Sande + Michael Boom

 Individueel 
Stableford
met
Eclectic
teamscore

SponsorCup 2018  31-10-18
LINKELS
BADKAMERS
John Linkels en Marcel Verhoeven Greensome Strokeplay 
75% hcp. 
Nachtwedstrijd 28-11-18

 

Sven van de Voort, Sören van de Voort en Carel Verschuren Texas Scramble

 


Dagwinnaars businesscompetitie 2017

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar      (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 05-05-17   John de Laat,
Debbie de Laat,
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns
Individueel 
Stableford
met teamscore
B-2-B ronde 2 31-05-17
 

John de Laat,
Debbie de Laat,
Jac Backx en
Frank Rijs

 
Individueel 
Stableford 
met teamscore
B-2-B ronde 3 28-06-17
Linkels Badkamers
 

John Linkels,
Nico Elings,
Corry Vingerhoets,
Jack Vingerhoets

Texas Scramble
B-2-B ronde 4 30-08-17

 

 Henk Vingerhoets,
Riekie Vingerhoets,
John van Lint
Erica van Lint

Individueel 
Stableford 
met teamscore
B-2-B ronde 5 04-10-17
Linkels
Badkamers
John Linkels,
Nico Elings,
Jan Elings
Jack Vingerhoets 

Individueel 
Stableford 
met teamscore

SponsorCup 2017 1 november
 Duane & Raymond Peeters Greensome Strokeplay 
75% hcp.
Nachtwedstrijd 22 november

 
&

Cathy van Bijnen van WKK
&
Wim Vennix van Graveka 
Strokeplay

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2016

Bij een competitie horen ook winnaars! Hieronder ziet u de winnaars van de businesscompetitie 2016, van harte gefeliciteerd:

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 20-04-16   Paul van der Zanden, Geert van de Ven,
Piet Wouters en René Dekkers  
Texas Scramble
B-2-B ronde 2 25-05-16  

Team van: Marcel van den Brink

  
Vossenjacht
i.c.m.
Texas scramble
tot de green
B-2-B ronde 3 13-07-16
 
 Eric Naaijkens, Marco van Corstanje,
Jeffrey van Nuland en Frans Sorree.
Mexican Scramble
B-2-B ronde 4 07-09-16
 

John de Laat, Debbie de Laat,
Irma Boudewijns en Jean Pierre Boudewijns

Individueel stableford
met Teamscore
B-2-B ronde 5 05-10-16
 
Team Rabobank

Mexican Scramble
Strokeplay Eclectic  

SponsorCup 2016 02-11-16
 
 Wil en Anja Doedee Greensome Strokeplay
Nachtwedstrijd 30-11-16

 

Beste dame:
Irma Boudewijns van Keukenstudio John de Laat

Beste heer:
Marco van Corstanje van Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V.

 
 

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2015

Alle deelnemers van 2015 bedankt! Alle winnaars nogmaals van harte gefeliciteerd.

Wedstrijd:

Wanneer:     

Winnaar (bedrijf):     

Winnaars (teamleden):

Spelvorm:

B-2-B ronde 1 15-04-15 Hélène Evers, Kees Evers,
Frank de Bresser en Dirk Verheijen
Individuele Stableford
met teamscore
B-2-B ronde 2 27-05-15  

Paul van der Zanden, Piet Wouters en
René Dekkers                        

  
Vossenjacht
i.c.m.
Texas Scramble
B-2-B ronde 3 08-07-15   Eric Naaijkens, Marco van Corstanje,
Michel van Loon en Brigitte Versteegh
 Texas Scramble
B-2-B ronde 4 02-09-15  

Dorien Geerts, Joost Geerts ,
Matthijs Geerts en Marnix Geerts

 Mexican Scramble
B-2-B ronde 5 07-10-15    Hélène Evers, Kees Evers,
Ad van Esch en Dirk Verheijen

Texas Scramble
Eclectic 

SponsorCup 2015 28-10-15   Levon van Haaren en Wil Wouters  Greensome Strokeplay 
Nachtwedstrijd 02-12-15
     

 



Dagwinnaars businesscompetitie 2014

Alle deelnemers van 2014 bedankt! Alle winnaars nogmaals van harte gefeliciteerd.

Wedstrijd: Wanneer:     
Winnaar (bedrijf):     
Winnaars (teamleden): Spelvorm:
B-2-B ronde 1 16-04-14 Hélène Evers, Kees Evers,
Gerard van der Loo en Ad van Esch
Texas Scramble
B-2-B ronde 2 28-05-14   Hélène Evers, Kees Evers,
Dick de Bruin en Anita de Bruin
Individuele Stableford
B-2-B ronde 3 09-07-14   Afgelast vanwege Nederlands 11-tal  
B-2-B ronde 4 03-09-14   Paul van der Zanden, Geert van de Ven,
Piet Wouters en René Dekkers
Vossenjacht i.c.m.
Texas Scramble
B-2-B ronde 5 08-10-14   John de Laat,
Debbie de Laat
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns

Texas Scramble
Eclectic

SponsorCup 2014 29-10-14    Wil en Anja Doedee Greensome Strokeplay
Nachtwedstrijd 26-11-14
Irma Boudewijns en
Jean Pierre Boudewijns
Strokeplay

 

Onze sponsoren

Gasten / Baan
Club
Academy
Horeca